facebook.com/lksslesin/

W niedzielne popołudnie drużyna LKS-u Ślesin wybrała się na spotkanie 15. kolejki A-klasy. Rywalem ekipy Macieja Bieniaszczyka była drużyna Piasta Grodziec. Niestety to nie rywal był głównym przeciwnikiem Skicioków, lecz boisko na którym rozegrany był mecz.

Murawa, która nie przypominała w żaden sposób boiska sportowego, powstrzymała Nas i nie pozwoliła na swobodne rozgrywanie futbolówki.

LKS przeważał w całym spotkaniu, lecz nie wykorzystał wielu sytuacji podbramkowych w przeciwieństwie do rywala. Piast przeprowadził jedną skuteczną kontrę podczas tych 90 minut i utrzymał wynik do końca.

Piast Grodziec 1:0 LKS Ślesin.

Musimy powrócić na zwycięską ścieżkę już w czwartek.
Zapraszamy na stadion!

slesinPiłka nożnaW niedzielne popołudnie drużyna LKS-u Ślesin wybrała się na spotkanie 15. kolejki A-klasy. Rywalem ekipy Macieja Bieniaszczyka była drużyna Piasta Grodziec. Niestety to nie rywal był głównym przeciwnikiem Skicioków, lecz boisko na którym rozegrany był mecz. Murawa, która nie przypominała w żaden sposób boiska sportowego, powstrzymała Nas i nie pozwoliła...Niezależny Portal Gminy Ślesin 318 razy przeczytano