lichen.pl

Trwa Triduum Paschalne, które jak co roku przyciąga wielu wiernych do licheńskiego Sanktuarium, aby tam przeżywać tajemnice męki i zmartwychwstania Chrystusa. Na stronie internetowej sanktuarium umieściło galerię zdjęć z mszy Wieczerzy Pańskiej i liturgii Wielkiego Piątku.

Kulminacyjnym punktem obchodów świąt wielkanocnych jest uroczysta Wigilia Paschalna i procesja rezurekcyjna, które według pierwotnych tradycji Kościoła powinna odbyć się wieczorem lub w nocy. Msza Wigilii Paschalnej w sanktuarium rozpocznie się dziś o godz. 21:00.

 

lichen.pl

slesinLicheńTrwa Triduum Paschalne, które jak co roku przyciąga wielu wiernych do licheńskiego Sanktuarium, aby tam przeżywać tajemnice męki i zmartwychwstania Chrystusa. Na stronie internetowej sanktuarium umieściło galerię zdjęć z mszy Wieczerzy Pańskiej i liturgii Wielkiego Piątku. Kulminacyjnym punktem obchodów świąt wielkanocnych jest uroczysta Wigilia Paschalna i procesja rezurekcyjna, które według pierwotnych...Niezależny Portal Gminy Ślesin 442 razy przeczytano