facebook.com/mgokslesin

Drugie miejsce drużynowo oraz siedem medali indywidualnych zdobyli szachiści z klubu M-GOK Gambit Ślesin w rozgrywkach IV Ligi Juniorów w Szachach.

W miniony weekend 24 i 25 marca w Gnieźnie nasi szachiści zakończyli zmagania w rozgrywkach drużynowych IV ligi juniorów w szachach. W rozgrywkach grało siedemnaście drużyn, natomiast nasz Klub reprezentowały cztery drużyny.
Najlepiej zaprezentowała się drużyna M-GOK Gambit Ślesin w składzie: Aron Byra, Arkadiusz Łapot, Michał Pawlak, Adam Głąbiak, Nikola Majdecka, Julia Kowalska zajmując drugie miejsce w IV Lidze Juniorów.

W klasyfikacji indywidualnej na podium uplasowali się
Aron Byra pierwsze miejsce na pierwszej szachownicy, Sebastian Sajniak trzecie miejsce na pierwszej szachownicy, Arkadiusz Łapot pierwsze miejsce na drugiaj szachownicy, Adam Głąbiak trzecie miejsce na czwartej szachownicy,
Wiktoria Szwacińska drugie miejsce na piątej szachownicy, Aleksandra Głąbiak drugie miejsce na szóstej szachownicy
i Julia Kowalska trzecie miejsce na szóstej szachownicy.
Ponadto normy na wyższe kategorie szachowe wyrobili: Bartosz Sajniak i Aleksandra Głąbiak norma na III kategorie szachową.

Szczegółowe wyniki:
http://www.chessarbiter.com/…/…/final_standings_teams&9.html

slesinSzachyDrugie miejsce drużynowo oraz siedem medali indywidualnych zdobyli szachiści z klubu M-GOK Gambit Ślesin w rozgrywkach IV Ligi Juniorów w Szachach. W miniony weekend 24 i 25 marca w Gnieźnie nasi szachiści zakończyli zmagania w rozgrywkach drużynowych IV ligi juniorów w szachach. W rozgrywkach grało siedemnaście drużyn, natomiast nasz Klub...Niezależny Portal Gminy Ślesin 370 razy przeczytano