przegladkoninski.pl

Konińskie starostwo ogłosiło przetarg na naprawę dróg metodą powierzchniową w pięciu gminach. Czy znajdą się oferenci zdecydowani na wykonanie tych inwestycji? Otwarcie ofert ma nastąpić 7 marca.

O planowanych pracach remontowych powiatowych dróg w gminach poinformował radnych podczas sesji starosta Stanisław Bielik.
– Został ogłoszony przetarg na remont nawierzchni sposobem powierzchniowej naprawy dróg w pięciu gminach: w Golinie, Kazimierzu Biskupim, Kleczewie, Ślesinie i Wilczynie. Razem na długości prawie 14 kilometrów. Wartość inwestycji to 1 milion 434 tysięcy zł. Otwarcie ofert nastąpi 7 marca. Będziemy mieli wtedy pewne rozeznanie na co będziemy mogli liczyć w najbliższych przetargach. Mam nadzieję, że w marcu uda się nam tak popracować nad budżetem, żebyśmy mogli zmiany w nim przyjąć i ogłaszać następne przetargi bezpośrednio po sesji. Między innymi na pozostałe odcinki w 9 gminach na długości około 20 km – mówił.

Przypomnijmy, że starostwo wspomnianą metodą powierzchniową chce wyremontować w tym roku po jednym odcinku drogi w każdej gminie. Te inwestycje drogowe będzie finansował w całości powiat koniński.

Źródło: Milena Fabisiak – Przegląd Koniński
slesinPowiat konińskiKonińskie starostwo ogłosiło przetarg na naprawę dróg metodą powierzchniową w pięciu gminach. Czy znajdą się oferenci zdecydowani na wykonanie tych inwestycji? Otwarcie ofert ma nastąpić 7 marca. O planowanych pracach remontowych powiatowych dróg w gminach poinformował radnych podczas sesji starosta Stanisław Bielik. – Został ogłoszony przetarg na remont nawierzchni sposobem powierzchniowej...Niezależny Portal Gminy Ślesin 514 razy przeczytano