facebook.com/mgokslesin/

17 lutego po raz pierwszy odbył się Konkurs Plastyczny „Narysuj Komiks” organizowany przez M-GOK w Ślesinie w ramach ferii zimowych. W konkursie wzięło udział ośmiu uczestników, którzy z dużym zaangażowaniem przystąpili do narysowania komiksu, na wykonanie pracy potrzebowali ponad trzy godziny.

Każda praca wykonana została na brystolu o formacie 100 cm na 70 cm. Temat prac był dowolny, należało tylko umieścić trzy słowa które zostały wylosowane przed konkursem. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez M-GOK. Najlepszą prace wybrali sami uczestnicy była to praca Izabeli Kurzydłowskiej.

slesinZajęcia/Warsztaty17 lutego po raz pierwszy odbył się Konkurs Plastyczny „Narysuj Komiks” organizowany przez M-GOK w Ślesinie w ramach ferii zimowych. W konkursie wzięło udział ośmiu uczestników, którzy z dużym zaangażowaniem przystąpili do narysowania komiksu, na wykonanie pracy potrzebowali ponad trzy godziny. Każda praca wykonana została na brystolu o formacie 100...Niezależny Portal Gminy Ślesin 373 razy przeczytano