slesin.naszabiblioteka.com

Początek drugiego tygodnia ferii to dla nas czas wakacji. Lipiec i sierpień są miesiącami zwykle gorącymi, dlatego przenieśliśmy się na chwilę do Afryki a do sklejenia czekała na wszystkich żyrafa.

 

 

 

slesin.naszabiblioteka.com

Czas biegnie nieubłaganie. W bibliotece już jesień a wraz z nią jesienne liście i jeże.

 

 

 

 

 

slesin.naszabiblioteka.com

Jesień w pełni. Pracą łączącą trzy jesienne miesiące są korale z jarzębiny (masy solnej). We wrześniu zrobiliśmy koraliki, dziesiaj – w październiku zostały pomalowane a jutro okaże się co dalej :). Dzisiaj wykorzystując origami modułowe wykonaliśmy piękne liście w barwach jesieni.

 

 

 

slesin.naszabiblioteka.com

W listopadzie skończyliśmy nasze korale oraz zrobiliśmy dynię.

 

 

 

 

 

slesin.naszabiblioteka.com

To już ostatni miesiąc, który towarzyszył naszym biblioferiom. Po przeczytaniu wierszy Marcina Brykczyńskiego i odśpiewaniu „Sto lat…!!!!” pani Marii, bo to ona obchodziła swoje urodziny w grudniu, zabraliśmy się do pracy. Grudzień to oczywiście święta, a jeśli święta to  i Mikołaj, który został bohaterem naszych prac plastycznych. W czasie trwania biblioferii dzieci zaproponowały zrobienie dinozaura, dlatego też w ostatnim dniu postanowiłyśmy spełnić ich życzenie. Dinozaur został wykonany metodą origami. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz balony. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne spotkania z książką i sympatycznymi paniami z biblioteki.

slesinBibliotekaPoczątek drugiego tygodnia ferii to dla nas czas wakacji. Lipiec i sierpień są miesiącami zwykle gorącymi, dlatego przenieśliśmy się na chwilę do Afryki a do sklejenia czekała na wszystkich żyrafa.       Czas biegnie nieubłaganie. W bibliotece już jesień a wraz z nią jesienne liście i jeże.           Jesień w pełni. Pracą łączącą trzy...Niezależny Portal Gminy Ślesin 389 razy przeczytano