facebook.com/lksslesin

Przegrywamy na własnym stadionie 3:1 z Wartą Pyzdry. Mecz był ważny dla układu tabeli w której Warta miała dwa punkty przewagi nad ekipą ze Ślesina.

Poczatek spotkania był obiecujący. LKS Ślesin przejął inicjatywę, lecz nie potrafił zamienić dogodnych sytuacji na bramke.

Całe zło dla naszej drużyny zaczeło się w drugiej połowie w której najpierw straciliśmy gola, a potem musieliśmy grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Kacpra Gotowały.
Zespół Warty w pełni wykorzystał przewagę zawodników i dołożył dwa trafienia. W końcówce meczu honorowego jak się okazało trafieniem popisał się Kamil Sobota

.
Musimy szybko zapomnieć o tej porażce i skupić się na nastepnych meczach.

slesinPiłka nożnaPrzegrywamy na własnym stadionie 3:1 z Wartą Pyzdry. Mecz był ważny dla układu tabeli w której Warta miała dwa punkty przewagi nad ekipą ze Ślesina. Poczatek spotkania był obiecujący. LKS Ślesin przejął inicjatywę, lecz nie potrafił zamienić dogodnych sytuacji na bramke. Całe zło dla naszej drużyny zaczeło się w drugiej połowie...Niezależny Portal Gminy Ślesin 371 razy przeczytano