facebook.com/mgokslesin/

W dniach 22-24 września 2017, dwójka naszych najmłodszych szachistów Ada Chojnacka i Tymoteusz Łachacz po raz pierwszy próbowali swoich sił na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbywały się w tym roku w Łazach.

Mistrzostwa rozgrywane zostały na dystansie siedmiu rund, tempem 30 minut dla zawodnika plus 30 sekund za wykonany ruch. Oboje nasi reprezentanci uzyskali wynik 3 punkty z siedmiu rund, co dało im miejsca w środku tabeli. W klasyfikacji końcowej Ada Chojnacka zajęła 14 miejsce wśród dziewczynek, a Tymoteusz Łachacz zajął 23 miejsce wśród chłopców.

slesinSzachyW dniach 22-24 września 2017, dwójka naszych najmłodszych szachistów Ada Chojnacka i Tymoteusz Łachacz po raz pierwszy próbowali swoich sił na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbywały się w tym roku w Łazach. Mistrzostwa rozgrywane zostały na dystansie siedmiu rund, tempem 30 minut dla zawodnika plus 30 sekund za wykonany ruch....Niezależny Portal Gminy Ślesin 411 razy przeczytano