Seniorzy z Klubu Seniora w dniach 24-30 sierpnia udali się na 7-dniowa wycieczkę do Dziwnowa. Podczas wycieczki seniorzy zwiedzili wystawę sprzętu wojskowego, byli również na festynie Komandosa.

Nie zabrakło wieczornych spacerów po plaży oraz wieczorków tanecznych. Odbyli także wycieczkę do Międzyzdrojów gdzie zwiedzili Promenadę Gwiazd oraz Muzeum Figur Woskowych. Seniorzy wrócili z wypoczynku zrelaksowani i gotowi do działań w nowym roku kulturalnym 2017/2018. Seniorzy składają podziękowania Panu Burmistrzowi za udostepnienie autobusu, a Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ślesinie za ufundowanie biletów do Muzeum Figur Woskowych.

slesinSeniorzySeniorzy z Klubu Seniora w dniach 24-30 sierpnia udali się na 7-dniowa wycieczkę do Dziwnowa. Podczas wycieczki seniorzy zwiedzili wystawę sprzętu wojskowego, byli również na festynie Komandosa. Nie zabrakło wieczornych spacerów po plaży oraz wieczorków tanecznych. Odbyli także wycieczkę do Międzyzdrojów gdzie zwiedzili Promenadę Gwiazd oraz Muzeum Figur Woskowych. Seniorzy...Niezależny Portal Gminy Ślesin 578 razy przeczytano