Źródło: Anna Wesołowska / facebook.com/lksslesin

Wczoraj odbył się w Ślesinie mecz 1. rundy Pucharu Polski, w którym to nasi zawodnicy podejmowali drużynę Wilków Wilczyn.

Pierwsza bramka pada niestety dla gości, walcząc o „głowę” Arkadiusz Jańczak pechowo uderza piłkę ręką, przez co sędzia wskazuje na wapno a „Wilki” pewnym strzałem wychodzą na prowadzenie. Chwilę przed końcem pierwszej połowy do wyrównania pięknym technicznym strzałem doprowadza kapitan Skicioków – Michał Kwiatkowski. Na drugą połowę nasi zawodnicy wychodzą mocno zmotywowani, widać po m.in po rajdach Bartka Nowaka czy Marcina Marciszaka, którzy to kilkukrotnie ośmieszali obrońców rywali w walce 1 na 1, jednak ciągle brakowało tego najważniejszego – zwycięskiego gola. Około 80 minuty zrehabilitował się Arek Jańczak, który trafia bramkę na 2:1, która później okazała się bramką na wagę awansu Ślesinian do kolejnej rundy!

LKS Ślesin wystąpił w spotkaniu w następującym składzie:
Dawid Siwek – Kornel Broniszewski, Kacper Gotowała, Bartłomiej Siek, Sebastian Szczeciński (81′ Sebastian Laskowski) – Filip Jasiecki, Michał Kwiatkowski (C) – Bartek Nowak (89′ Wojciech Imbiorowicz), Arkadiusz Jańczak, Marcin Marciszak (70′ Artur Marciniak) – Rafał Czapski (45′ Adrian Górecki) .

Bramki trafiali:
– Michał Kwiatkowski
– Arkadiusz Jańczak

LKS ŚLESIN 2:1 WILKI WILCZYN

Źródło: facebook.com/lksslesin/

slesinPiłka nożnaWczoraj odbył się w Ślesinie mecz 1. rundy Pucharu Polski, w którym to nasi zawodnicy podejmowali drużynę Wilków Wilczyn. Pierwsza bramka pada niestety dla gości, walcząc o 'głowę' Arkadiusz Jańczak pechowo uderza piłkę ręką, przez co sędzia wskazuje na wapno a 'Wilki' pewnym strzałem wychodzą na prowadzenie. Chwilę przed końcem...Niezależny Portal Gminy Ślesin 408 razy przeczytano