facebook.com/strazaklichenstary/

STRAŻAK LICHEŃ STARY 3 – 1 POLONIA GOLINA
Siedlecki K.4’88. Lenartowski K. 40′.

W Odpust Licheński 15.08.2017 przyszło grać naszej drużynie kolejny mecz na własnym boisku, tym razem przeciwnikiem Strażaków była Polonia Golina. Rywal zawsze niewygodny dla naszej drużyny. Tym razem Strażacy wygrali (3:1).

Bramki dla naszej drużyny zdobywali Siedlecki Krzysztof w 4 oraz 88 minucie, który tym samym sprawił sobie prezent urodzinowy – właśnie w tym dniu obchodził swoje 33 urodziny. Kolejne trafienie zaliczył w 40 minucie Kamil Lenartowski, kolejny nowy (stary grał już w drużynie Strażaka ) zawodnik który przyszedł z GKS Sompolno. Licznie zebrani kibice nie mogli narzekać na występ naszej drużyny.

Skład: WOJCIECHOWSKI MARCIN; ŁAJDECKI ŁUKASZ; KRYGIER PRZEMYSŁAW; LENARTOWSKI KAMIL;(80′ ADAMCZYK SZYMON); JAKUBOWSKI PAWEŁ; ŻELICHOWSKI ADRIAN; JANIAK HUBERT; ANDRZEJCZAK KRYSTIAN; SIEDLECKI KRZYSZTOF; ( 89 PAWLAK ADRIAN);  PAWEŁ KRYGIER; (65′ KŁOS MARCIN); KOSMOWSKI PATRYK.

Rezerwa: ADAMCZEWSKI WIKTOR.ADAMCZYK SZYMON.KAŻMIERCZAK WALDEMAR.PAWLAK ADRIAN.KŁOS MARCIN.

slesinPiłka nożnaSTRAŻAK LICHEŃ STARY 3 - 1 POLONIA GOLINA  Siedlecki K.4'88. Lenartowski K. 40'. W Odpust Licheński 15.08.2017 przyszło grać naszej drużynie kolejny mecz na własnym boisku, tym razem przeciwnikiem Strażaków była Polonia Golina. Rywal zawsze niewygodny dla naszej drużyny. Tym razem Strażacy wygrali (3:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali Siedlecki Krzysztof...Niezależny Portal Gminy Ślesin 439 razy przeczytano